Kurz Shaolin kung-fu pro děti – Ondřejov (Praha-východ)

Část sestavy Shaolin kung-fu pro děti „Dělová pěst“.

Kurz Shaolin kung fu pro děti je zaměřený na rozvoj koordinace, rychlosti, síly a pružnosti v souladu s přirozeným fyzickým i duševním vývojem dítěte. Dítě rozvíjí přirozenou a zábavnou formou své dovednosti a v neposlední řadi si osvojuje účinné techniky sebeobrany a vhodné reakce na případný fyzický útok. Při cvičení Shaolin kung-fu přirozeně dochází k celkovému zlepšení funkcí vnitřních orgánů a k proměnění svého těla v odolný a dobře fungující celek. Kurz je veden herní a soutěžní formou pro udržení pozornosti po celou dobu cvičení.

Co je Shaolin kung-fu pro děti

vyuka kung fu pro deti praha-východ

Shaolin kung-fu je bojové umění, které v sobě skrývá velkou sílu. Proniknout a osvojit si bojové techniky Shaolin kung fu však vyžaduje silnou vůli, vybudování dobré fyzické zdatnosti. Pro děti je vhodné zejména díky celostnímu a přirozenému přístupu k celkové osobnosti člověka. Rozvíjí fyzické i duševní stránky dítěte osvojováním si účinných bojové aplikací a bojových sestav, které navíc podporují bystrost, fyzickou zdatnost a soustředění mysli.

Obsah kurzu Shaolin kung-fu pro děti

  1. Základní dovednosti shaolinu pro rychlost a sílu
  2. Shaolin kung fu sestavy pro koordinaci, rychlost a sílu
  3. Bojové techniky Shaolin kung-fu pro sebeobranu a čínský zápas

Podrobnosti kurzu Shaolin kung-fu pro děti

Výuku vede osobně Mgr. Ondřej Diviš, dlouholetý student Mistra Zhai Hongyina, absolvent UK FTVS a osobní trenér fitness.

kung fu pro deti

Obsah každé lekce je rozdělen do dvou částí. První je výuka základních dovedností Shaolin kung-fu soutěžní formou, které jsou nezbytné pro nácvik složitějších prvků. Druhá část je věnována Shaolin kung fu technikám a bojovým aplikacím, které rozvíjí umění boje z blízka a sebeobranu. Kurz je vhodný pro děti od 6 let. Mladší zájemci se kurz mohou také účastnit po dohodě.

Kde a jak cvičíme Shaolin kung fu pro děti

Výuka Shaolin kung-fu pro děti probíhá celoročně venku pod širým nebem na fotbalovém hřišti v Ondřejově u Prahy (Praha-východ). Lekce se ruší jen za silného deště. Kurz je veden v češtině a angličtině.

Zaměření kurzudnyV kolikOBDOBÍpočetCENAkde
Shaolin kung fu pro dětiPo, St17.00 – 18.156.9. 23 – 31.1. 2440 lekcí4000KčOndřejov, Praha-východ
Necvičíme v období od 23.12. 23 do 2.1. 2024. Kurzy jsou vedeny v češtině a angličtině.

Přihláška na kurz

Tento web je chráněný recaptcha a google – ochrana os. údajů a podmínky služeb.