Kurz Shaolin kung-fu pro děti Praha

Část sestavy Shaolin kung-fu pro děti „Dělová pěst“.

Kurz Shaolin kung fu pro děti je zaměřený na rozvoj koordinace, rychlosti, síly a pružnosti v souladu s přirozeným fyzickým i duševním vývojem dítěte. Dítě rozvíjí přirozenou a zábavnou formou své dovednosti a v neposlední řadi si osvojuje účinné techniky sebeobrany a vhodné reakce na případný fyzický útok. Při cvičení Shaolin kung-fu přirozeně dochází k celkovému zlepšení funkcí vnitřních orgánů a k proměnění svého těla v odolný a dobře fungující celek. Kurz je veden herní a soutěžní formou pro udržení pozornosti po celou dobu cvičení.

Co je Shaolin kung-fu pro děti

vyuka kung fu pro deti praha

Shaolin kung-fu je bojové umění, které v sobě skrývá velkou sílu. Proniknout a osvojit si bojové techniky Shaolin kung fu však vyžaduje silnou vůli, vybudování dobré fyzické zdatnosti. Pro děti je vhodné zejména díky celostnímu a přirozenému přístupu k celkové osobnosti člověka. Rozvíjí fyzické i duševní stránky dítěte osvojováním si účinných bojové aplikací a bojových sestav, které navíc podporují bystrost, fyzickou zdatnost a soustředění mysli.

Obsah kurzu Shaolin kung-fu pro děti

  1. Základní dovednosti shaolinu pro rychlost a sílu
  2. Shaolin kung fu sestavy pro koordinaci, rychlost a sílu
  3. Bojové techniky Shaolin kung fu – sebeobranu a čínský zápas

Podrobnosti kurzu Shaolin kung-fu pro děti v Praze

Výuku vede osobně Mgr. Ondřej Diviš, dlouholetý student Mistra Zhai Hongyina, absolvent UK FTVS a osobní trenér fitness.

vyuka shaolin kung fu pro deti praha

Obsah každé lekce je rozdělen do dvou částí. První je výuka základních dovedností Shaolin kung-fu soutěžní formou, které jsou nezbytné pro nácvik složitějších prvků. Druhá část je věnována Shaolin kung fu technikám a bojovým aplikacím, které rozvíjí umění boje z blízka a sebeobranu. Kurz je vhodný pro děti od 6 let do 12 let. Mladší zájemci se kurz mohou také účastnit po dohodě. Starší zájemci se mohou účastnit kurzu Shaolin kung-fu od 17.30 do 19.00.

Kde a jak cvičíme Shaolin kung fu pro děti

Výuka Shaolin kung fu pro děti probíhá venku v parku na Letné (Praha 7). Lekce se ruší jen za silného deště. Během roku se místo cvičení mění kvůli dennímu světlu, proto Vám aktuální místo sdělím po obdržení přihlášky. Kurz je veden v češtině a angličtině.

Zaměření kurzudnyV kolikOBDOBÍpočetCENAkde
Shaolin kung fu pro dětiČt16.30 – 17.306.4. – 29.6. 202313 lekcí1950KčLetná, Praha 7
Kurzy jsou vedeny v češtině a angličtině.

Přihláška na kurz

Tento web je chráněný recaptcha a google - ochrana os. údajů a podmínky služeb.