Kurz Shaolin kung fu Praha

shaolin,výuka,kungfu

Kurz Shaolin kung fu je více fyzicky náročný a je vhodný pro zájemce, kteří chtějí pracovat na celkové kondici a zdatnosti organismu. Osvojovat si učinné bojové aplikace. Zlepšovat svou rychlost, hbytost a sílu. Celkově zlepšit funkci vnitřních orgánů a proměnit své tělo v odolný a dobře fungující celek. Je to nejlepší začátek pro další rozvoj ve cvičení Taichi. Kurz je vhodný také pro děti od 12 let. Mladší děti se mohou účastnit kurzu Shaolin kung-fu pro děti.

Co je Shaolin kung fu

Shaolin kung fu Praha - detail stylu

Shaolin kung-fu je bojové umění, které v sobě skrývá velkou sílu. Proniknout a osvojit si bojové techniky Shaolin kung fu však vyžaduje silnou vůli, vybudování dobré fyzické zdatnosti a uvědomění si své životní cesty. Rád vás na této cestě budu provázet a předám důležité techniky a metody Shaolin kung fu, které i mě byly předány od mého Mistra Zhai Hongyin, abyste si toto jedinečné bojové umění mohli také osvojit.

Obsah kurzu

  1. Základní dovednosti shaolinu pro rychlost a sílu
  2. Shaolin kung fu sestavy pro koordinaci, rychlost a sílu
  3. Bojové techniky Shaolin kung fu – sanda a čínský zápas
  4. Volný boj – čínský zápas

Podrobnosti kurzu Shaolin kung fu

Výuku vede osobně Mgr. Ondřej Diviš, dlouholetý student Mistra Zhai Hongyina, absolvent UK FTVS a osobní trenér.

shaolin,výuka,kungfu

Obsah každé lekce je rozdělen do dvou částí. První je výuka základních dovedností Shaolin kung-fu, které jsou nezbytné pro nácvik složitějších prvků. Druhá část je věnována Shaolin kung fu technikám a bojovým aplikacím. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na aktuální fyzickou zdatnost. Každý jednou začíná a stačí, když cvičíte nejlépe jak zrovna dokážete. Kurz je vhodný také pro děti od 12 let. Mladší děti se mohou účastnit kurzu Shaolin kung-fu pro děti.

Kde a jak cvičíme Shaolin kung fu

Výuka Shaolin kung fu probíhá v Praze a to celoročně venku v parku na Letné (Praha 7). Lekce se ruší jen za silného deště. Během roku se místo cvičení mění kvůli dennímu světlu, proto Vám aktuální místo sdělím po obdržení přihlášky. Kurz je veden v češtině a angličtině.

Doporučuji se také účastnit kurzu Taichi Bagua devíti paláců, který navazuje na lekce Shaolin kung fu, abyste zvýšili energii v těle a prohloubili kultivaci kung-fu.

Zaměření kurzudnyV kolikOBDOBÍpočetCENAkde
Shaolin kung fuÚt17.30 – 19.006.2. – 25.6. 2420 lekcí4400KčLetná, Praha 7
Necvičíme v období od 19.2. do 25.2. 2024 – jarní prázdniny Prahy-východ. Kurzy jsou vedeny v češtině a angličtině.

Přihláška na kurz

Tento web je chráněný recaptcha a google – ochrana os. údajů a podmínky služeb.