Kurz Taichi Bagua devíti paláců Praha

Tento kurz patří svou fyzickou obtížností do střední úrovně a je vhodný pro zájemce, kteří chtějí zvyšovat energii v těle a zdokonalovat sjednocení energie těla, ducha a vnitřní síly. Obsahem kurzu jsou také qiqong (čikung) techniky stylu Bagua, které výrazně přispívají ke zvýšení energie v těle. Kurz je vhodný spíše pro dospělé. Děti a dospívající navštěvující kurz Shaolin kung fu se po dohodě mohou kurzu také účastnit a vřele účast doporučuji pro prohloubení a rozvoj kung fu.

Co je sestava Bagua devíti paláců

bagua,taichi,kurz

Sestava Bagua Devíti paláců pracuje s vnitřní silou taiji a výrazně napomáhá sjednocení těla, mysli a ducha, čímž velmi pozitivně ovlivňuje celkový rozvoj zdraví a kung-fu. Sestava v sobě spojuje měkkost a plynulost pohybů taichi s hloubkou, silou a pevností postojů shaolinu. Pěstní bojové techniky  vycházející z  chůze v kruhu, obsahují rozmanité obranné a útočné bojové aplikace vysoké úrovně. Osvojení této sestavy vyžaduje značné úsilí, které má však vysoký přínos do kvality života.

Obsah kurzu

  1. Bojové prvky bagua
  2. Qigongové techniky bagua
  3. Bagua kruh
  4. Bagua Devíti paláců

Podrobnosti kurzu Taichi Bagua devíti paláců

Výuku vede Mgr. Ondřej Diviš, dlouholetý student Mistra Zhai Hongyina, absolvent UK FTVS a osobní trenér.

bagua,taichi,kurz

Obsah každé lekce se skládá z nácviku průpravných bojových prvků bagua, qigongových technik bagua, chůze v bagua kruhu a výuky sestavy Bagua Devíti paláců. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na aktuální fyzickou zdatnost. Výhodou je již znalost a praktikování taiji technik a shaolin kung-fu, které v sobě sestava Bagua Devíti paláců propojuje.

Kde a jak cvičíme Taichi Bagua devíti paláců

Výuka Taichi Bagua devíti paláců probíhá v Praze a to celoročně venku v parku na Letné (Praha 7). Lekce se ruší jen za silného deště. Během roku se místo cvičení mění kvůli dennímu světlu, proto Vám aktuální místo sdělím po obdržení přihlášky. Kurz je veden v češtině a angličtině.

Doporučuji se také účastnit kurzu Shaolin kung fu, který probíhá před lekcemi Bagua devíti paláců, abyste zvýšili energii v těle a prohloubili kultivaci kung fu.

Zaměření kurzudnyV kolikOBDOBÍpočetCENAkde
Taichi Bagua devíti palácůÚt19.00 – 20.006.2. – 25.6. 2420 lekcí3600KčLetná, Praha 7
Necvičíme v období od 19.2. do 25.2. 2024 – jarní prázdniny Prahy-východ. Kurzy jsou vedeny v češtině a angličtině.

Přihláška na kurz

Tento web je chráněný recaptcha a google – ochrana os. údajů a podmínky služeb.